Przedstawiamy ciekawy projekt domu typu „bliźniak”, nietypowe i zarazem wygodne rozwiązanie dla każdego, ko chce mieszkać wygodnie i w dobrze dobranym sąsiedztwie. Projekt spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów, gdyż został stworzony z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy do lektury dalszej części artykułu, gdzie znajdziesz więcej szczegółowych informacji na temat tego projektu.

Dom w zabudowie bliźniaczej Eco 21

Projekt ten stanowi kompromis pomiędzy niewielkim nakładem kosztów, a solidnym wykonaniem. Czym się charakteryzuje ten dom w zabudowie bliźniaczej? Ciekawy, nowoczesny design widać już na pierwszy rzut oka. Dom z zewnątrz wykończony jest białym tynkiem połączonym z szarymi płytkami i drewnianymi obiciami, co daje bardzo ciekawy i niebanalny efekt wizualny.

Domek jest niewielki, symetryczny i cieszy oko swoją przytulnością. Od frontu znajduje się wjazd do dwóch garaży – każdy na jedną część domu. Garaże są na jeden samochód. Podjazd ozdobiony ciekawymi rabatkami kwiatowymi. Dachówka w kolorze ciemnego brązu dobrze komponuje się z białymi ścianami i dodatkami jasnobrązowymi. Od frontu widoczne są dwie kukawki wychodzące na stronę zachodnią, co pozwoli lokatorom na oglądanie pięknych zachodów słońca.

Powierzchnia domu i jego charakterystyka

Dom w zabudowie bliźniaczej Eco 21 – projekt: wybieramprojekt.pl/projekt-domu-eco-21-ja98 – ma powierzchnię użytkową wynoszącą 242,59 m, co stanowi dobrą powierzchnię dla dwóch nawet większych rodzin. Jest to dom parterowy z poddaszem, nie ma w nim podpiwniczenia, są natomiast dwa garaże. Dom jest murowany, dach posiada dwuspadowy.

Posiada też dużą kotłownię, która zapewni efektywne ogrzewanie i ciepło przecz cały rok. Nie będzie trzeba przy tym się dużo napracować, gdyż dom wykonany jest w nowoczesnej technologii dobrze utrzymującej ciepło. W projekcie zobaczyć można rzut parteru, rzut piętra, usytuowanie domku na działce oraz ogólną charakterystykę, dzięki której dowiemy się na temat wszystkich szczegółów tego projektu.